Vinn Nikon Camera!!

11.feb.2012 kl.12:55 i Konkuranser 27 kommentarer

Hei du, jeg tenkte jeg skulle h en til konk siden den andre ble avlyst for ett eller annet!!

Så derfor tenkte jeg at jeg skulle gi dette Camerae ut!

Skriv i kommentar felte navn og email så er du med!! 

 

Lykke TIl <3<3<3<3

 

 

 

xoxo Thea og Synne<3<3


27 kommentarer

Synnøve Faller Raad

11.feb.2012 kl.12:57

jeg er med! er den sponset btw? :O den så god ut :P
Jeg er med!!!!!

vilde.austad@gmail.com
Synnøve Faller Raad

11.feb.2012 kl.12:58

jeg er med! er den sposnet elelr har dere betalt selv?:P
Sine ♥

11.feb.2012 kl.12:58

Jeg er med.

Sinejorine@hotmail.no ♥
siri anett

11.feb.2012 kl.13:01

siri_anett@hotmail.com

må man betale? (bare spør)

kjempe kul blogg<3
Emilie Photography

11.feb.2012 kl.13:08

Jeg er med :)

emiliee1992@hotmail.com
Camilla D

11.feb.2012 kl.13:08

Camilla Düring

best_camilla@hotmail.com
beabek

11.feb.2012 kl.13:09

Digger bloggen din helt sykt, du er drit flink til og blogge og burde stå på vidre. Bloggen er driit bra.

er med :))

tabea-bekkevold97@hotmail.com
Tina.

11.feb.2012 kl.13:10

Jeg er med! :-)
Tonje

11.feb.2012 kl.13:11

Jeg er med, veldig bra premie!

tonjei109@hotmail.com

Tonje Pedersen Hardy
dette er helt sykt jo ! :)

ønsker meg kamera helt øvesr på ønskelista lenge nå siden jeg selv ikke har så tar små bilder med pappa sitt , men ser han at jeg har gjort det så...

er isåfall med

aidana0708@hotmail.com
Kamilla Lian Johansen

11.feb.2012 kl.13:13

Jeg er med :)

kamillaalj@hotmail.com
Verosita

11.feb.2012 kl.13:13

Jeg er med (:

verosita1999@hotmail.com
åhh, er så klart med ! Tenk å vinne det da :O

Susanne Smedhaug

Susannesmedhaug@hotmail.com
ingerid

11.feb.2012 kl.13:16

Jeg er med!!<3 Fin blogg forresten!!

ingerid_remen@hotmail.com
Rebekka Stensbø

11.feb.2012 kl.13:18

Aww, bloggen deres er utrolig fin og elsker å lese den! Jeg bruker ikke Emailadressen min, så kunne dere heller kontaktet meg på bloggen min rspus.blogg.no?

Jeg trenger kamera noe sykt, og har nå et som er 4 år gammelt, hadde blitt utrolig glad om jeg hadde vunnet!!!
Sella

11.feb.2012 kl.13:26

Med!

Sella_Sella_Sella@hotmail.com
Helene

11.feb.2012 kl.13:29

Jeg er meed! :)

Helene.hall.96@gmail.com
Runar Fersnes

11.feb.2012 kl.13:32

JEG ER MED =D=D

runar_fersnes@hotmail.com
Martine Alice

11.feb.2012 kl.13:34

Ha en fantastisk dag videre <3 Søt blogg ! klemz <3

Koselig med en kommentar tilbake <3
living-inlove

11.feb.2012 kl.13:39

Hadde jo vert morsomt å vunnet noe slikt :)

chrisius96@gmail.com
HegeKristin

11.feb.2012 kl.13:39

Hege Kristin

hege.valldal@hotmail.com
Synnøve

11.feb.2012 kl.13:39

Jeg er med! :)
Ida

11.feb.2012 kl.13:41

Jeg er med :-)
lisellish

11.feb.2012 kl.13:48

sykt flink blogger du, det skal du ha :D
Rim

11.feb.2012 kl.16:06

Jeg er med!
AdamLambertNorway

12.feb.2012 kl.23:04

Jeg er med! Email er Glamfate@hotmail.com

Foresten jeg er fast leser hos deg! Jeg elsker bloggen din! Du blogger sä bra og bloggen din er interessang!! ELSKER ELSKER DEN! :)

Haper jeg vinner fordi jeg trenger virkelig ett kamera sett at jeg ikke har :(

Ha en kjempefin kveld videre!<3

Skriv en ny kommentar

hits