Vinn Nikon Camera!!

11.feb.2012 kl.12:55 i Konkuranser 27 kommentarer

Hei du, jeg tenkte jeg skulle h en til konk siden den andre ble avlyst for ett eller annet!!

S derfor tenkte jeg at jeg skulle gi dette Camerae ut!

Skriv i kommentar felte navn og email s er du med!!

Lykke TIl <3<3<3<3

xoxo Thea og Synne<3<3


27 kommentarer

Synnve Faller Raad

11.feb.2012 kl.12:57

jeg er med! er den sponset btw? :O den s god ut :P
Jeg er med!!!!!

vilde.austad@gmail.com
Synnve Faller Raad

11.feb.2012 kl.12:58

jeg er med! er den sposnet elelr har dere betalt selv?:P
Sine ♥

11.feb.2012 kl.12:58

Jeg er med.

Sinejorine@hotmail.no ♥
siri anett

11.feb.2012 kl.13:01

siri_anett@hotmail.com

m man betale? (bare spr)

kjempe kul blogg<3
Emilie Photography

11.feb.2012 kl.13:08

Jeg er med :)

emiliee1992@hotmail.com
Camilla D

11.feb.2012 kl.13:08

Camilla Dring

best_camilla@hotmail.com
beabek

11.feb.2012 kl.13:09

Digger bloggen din helt sykt, du er drit flink til og blogge og burde st p vidre. Bloggen er driit bra.

er med :))

tabea-bekkevold97@hotmail.com
Tina.

11.feb.2012 kl.13:10

Jeg er med! :-)
Tonje

11.feb.2012 kl.13:11

Jeg er med, veldig bra premie!

tonjei109@hotmail.com

Tonje Pedersen Hardy
dette er helt sykt jo ! :)

nsker meg kamera helt vesr p nskelista lenge n siden jeg selv ikke har s tar sm bilder med pappa sitt , men ser han at jeg har gjort det s...

er isfall med

aidana0708@hotmail.com
Kamilla Lian Johansen

11.feb.2012 kl.13:13

Jeg er med :)

kamillaalj@hotmail.com
Verosita

11.feb.2012 kl.13:13

Jeg er med (:

verosita1999@hotmail.com
hh, er s klart med ! Tenk vinne det da :O

Susanne Smedhaug

Susannesmedhaug@hotmail.com
ingerid

11.feb.2012 kl.13:16

Jeg er med!!<3 Fin blogg forresten!!

ingerid_remen@hotmail.com
Rebekka Stensb

11.feb.2012 kl.13:18

Aww, bloggen deres er utrolig fin og elsker lese den! Jeg bruker ikke Emailadressen min, s kunne dere heller kontaktet meg p bloggen min rspus.blogg.no?

Jeg trenger kamera noe sykt, og har n et som er 4 r gammelt, hadde blitt utrolig glad om jeg hadde vunnet!!!
Sella

11.feb.2012 kl.13:26

Med!

Sella_Sella_Sella@hotmail.com
Helene

11.feb.2012 kl.13:29

Jeg er meed! :)

Helene.hall.96@gmail.com
Runar Fersnes

11.feb.2012 kl.13:32

JEG ER MED =D=D

runar_fersnes@hotmail.com
Martine Alice

11.feb.2012 kl.13:34

Ha en fantastisk dag videre <3 St blogg ! klemz <3

Koselig med en kommentar tilbake <3
living-inlove

11.feb.2012 kl.13:39

Hadde jo vert morsomt vunnet noe slikt :)

chrisius96@gmail.com
HegeKristin

11.feb.2012 kl.13:39

Hege Kristin

hege.valldal@hotmail.com
Synnve

11.feb.2012 kl.13:39

Jeg er med! :)
Ida

11.feb.2012 kl.13:41

Jeg er med :-)
lisellish

11.feb.2012 kl.13:48

sykt flink blogger du, det skal du ha :D
Rim

11.feb.2012 kl.16:06

Jeg er med!
AdamLambertNorway

12.feb.2012 kl.23:04

Jeg er med! Email er Glamfate@hotmail.com

Foresten jeg er fast leser hos deg! Jeg elsker bloggen din! Du blogger s bra og bloggen din er interessang!! ELSKER ELSKER DEN! :)

Haper jeg vinner fordi jeg trenger virkelig ett kamera sett at jeg ikke har :(

Ha en kjempefin kveld videre!<3

Skriv en ny kommentar

hits